Вечерна служба на Прочка
 
 
 
 
 

Вечерна служба на Прочка (17.03.2024 20:34)

Попладнево, викарниот Епископ Стобиски г. Јаков отслужи Вечерна служба со чин на простување во манастирот „Светите Петнаесет Тивериополски свештеномаченици“, во Струмица.